Zdjęcia z EDK'17 Świebodzin

Opublikowano: poniedziałek, 10, kwiecień 2017
Świebodzin EDK 2017

Ekstremalna Droga Krzyżowa 2017 na terenie gminy Świebodzina w obiektywie Fotunie.pl

Przychodzi moment, gdy trzeba podjąć walkę z samym sobą, głos niemocy wydaje się być jedynym rozwiązaniem. Deszcz, głód, chłód, wyczerpanie, ból, irytacja, zniechęcenie, wyobcowanie, wściekłość i tęsknota. Decyzja wydaje się już być podjęta, co do dalszej drogi... Więc co sprawia, że idzie się dalej na EDK?

Przedstawiamy zdjęcia z EDK 2017 Świebodzin. Galeria zdjęć w Fotuniach podzielona została na 3 albumy: "Błogosławieństwo i odprawa", "Wyjście i marsz", "Pod Figurą".

 

Album zdjęć: "Pod Figurą"

Poniżej album zdjęć EDK 2017 Świebodzin - "Pod Figurą" z chwili, gdy uczestnicy Ekstremalnej Drogi Krzyżowej 2017 z różnych tras docierali do ostatniej stacji, którą była Figura Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata w Świebodzinie.

Kliknij miniaturkę, by przejść do galerii zdjęć.


 

Album zdjęć: "Wyjście i marsz"

Poniżej album zdjęć EDK 2017 Świebodzin - "Wyjście i marsz" z chwili, gdy uczestnicy Ekstremalnej Drogi Krzyżowej 2017 Po mszy wyruszyli w drogę. Zdjęcia przedstawiają wyjście z Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie. Trasa Rokitno- Świebodzin. Kilka zdjęć z drugiej trasy Świebodzin - Rokitno.

Kliknij miniaturkę, by przejść do galerii zdjęć.


 

Album zdjęć: "Błogosławieństwo i odprawa"

Poniżej album zdjęć EDK 2017 Świebodzin - "Błogosławieństwo i odprawa". Wszyscy uczestnicy EDK Świebodzin wyruszający w nocną Ekstremalną Drogę Krzyżową 2017 na trasach Rokitno-Świebodzin i Świebodzin-Rokitno spotkali się w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie. Po mszy św. i błogosławieństwie część wyruszyła autokarem do Rokitna, a pozostała grupa pieszo w swoją Ekstremalną Drogę Krzyżową.

Kliknij miniaturkę, by przejść do galerii zdjęć.

 

 

 

 


Fotunie.pl

Odsłony: 3044